دیدار همسر رئیس جمهور چین با معلمان و دانش آموزان یک گروه کُر«بورگ» آلمان

بعد ازظهر روز ۲۸ مارس، پنگ لی یوان، همسر رئیس جمهور چین شی جین پینگ، در دبیرستان سی و پنجم پکن با نمایندگان معلمان و دانش آموزان  گروه کُر چینی (Chinesischer Chor) « بورگ» آلمان دیدار کرد.

پنگ لی یوان ضمن استقبال گرم از معلمان و دانش آموزان  گروه کر چینی بورگ آلمان برای دومین سفرشان به چین  گفت که با تلاش مشترک همه، این گروه کر پلی را برای تبادلات فرهنگی بین چین و آلمان ساخته و به یک نشان درخشان دوستی چین و آلمان تبدیل شده است. امید است که  دانش آموزان از کلید طلایی موسیقی برای باز کردن قفل درهای یک دنیای جدید زبان چینی استفاده کنند و با حس کردن جذابیت‌های فرهنگ چینی از طریق ملودی های زیبا، به نسل جدید سفیران دوستی چین و آلمان تبدیل شوند.

دانش آموزان این گروه کر نیز به زبان چینی مطالعات و تجربیات خود در یادگیری این زبان و همچنین عشق خود به چین را برای پنگ لیوان  بیان کردند و ابراز داشتند که برای یادگیری خوب زبان چینی به تلاش خود ادامه خواهند داد.

گروه کر چینی بورگ آلمان  یک سازمان غیرانتفاعی است که با هدف ترویج تبادلات مردمی چین و آلمان ،  فعالیت‌های “آموزش چینی زبان از طریق آواز ” را برای نوجوانان آلمانی انجام می‌دهد و متعهد به افزایش دوستی دو کشور در زمینه  زبان و فرهنگ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا