توزیع جهیزیه و برگزاری جشن ازدواج زوج‌های نیازمند

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها از توزیع جهیزیه و برگزاری جشن ازدواج زوج‌های نیازمند همزمان با سفرهای استانی رئیس جمهور به استان‌های مختلف خبر داد.
محمد جواد فولادپور؛اظهار کرد: با توجه به اینکه سفرهای دولت به استان‌های کشور در جهت خدمت به مردم با برنامه‌ریزی قبلی صورت گرفته است، به همین منظور بنیاد بین‌المللی آبشار عاطفه‌ها در راستای محرومیت‌زدایی اقدام به برگزاری رزمایش همدلی و اهدا جهیزیه به زوج‌های نیازمند کشور کرده است.

فولادپور تصریح کرد: بحث ترویج ازدواج آسان از برنامه‌ها و اهداف بنیاد آبشار عاطفه‌ها است که در استان‌های مختلف برگزار می‌کنیم تا ذوق جوان ایرانی برای شروع زندگی را تحقق ببخشد.

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی آبشار عاطفه‌ها گفت: با کمک مسئولان نمایندگی آبشار در استان گلستان در جهت ازدواج آسان، مراسم ازدواج ١١� زوج نیازمند در استان گلستان را همراه با اهدای جهیزیه با حضور استاندار گلستان و جمعی از مسئولان و خیرین در دانشگاه جامعه المصطفی برگزار شد. خوشبختانه به همت خیرین و همیاری مسئولان توانستیم همزمان با سفرهای استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به استان‌های مختلف کشور آئین اهدا جهیزیه و جشن ازدواج صدها زوج کم برخوردار را برگزار کنیم.

فولاد پور حرکت خیرخواهانه خیرین را نشان از نوع دوستی آنها دانست و افزود: خیرین انسان‌های بزرگی هستند که با انفاق خود با ما همراه می‌شوند و اعتماد می‌کنند، پس ما در جهت مسئولیت و امر الهی و امانتداری سعی می‌کنیم تا امانت خیرین را به نیازمند واقعی برسانیم.

وی با اشاره به اهداف این بنیاد گفت: بر اساس اهداف تعیین شده بحث خانواده از موضوعات این بنیاد است، ما در حوزه فرهنگی و اجتماعی، در حوزه امداد‌رسانی، در حوزه بحران و در حوزه معیشت و رزمایش مومنانه و انجام تمام امور امدادرسانی در هر عرصه‌ای فعالانه تلاش کردیم بتوانیم نقش خود را به خوبی ایفا کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا