دبیران محیط زیست بازوان اجرایی فرهنگسازی و رابطین مجموعه مدیریت شهری و شهروندان

همزمان با هفته سالمند، در نشست هم اندیشی دبیران محیط زیست مناطق ۲۲ گانه و با حضور مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از ” هادی وطنی ” پیشکسوت ترین دبیر محیط زیست شهر تهران تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران؛ “حلیا سادات حسینی” صبح امروز نهم مهر ماه در نشست هم اندیشی دبیران محیط زیست مناطق ۲۲گانه ضمن تشکر ویژه از فعالیت و عملکرد داوطلبانه دبیران در سطح مناطق شهر تهران گفت: نگاه به موضوعات محیط ‌زیست شهری به عنوان یک موضوع اجتماعی و فرهنگی با فراهم آمدن فضایی برای مشارکت، حضور آگاهانه، داوطلبانه و موثر شهروندان در عرصه‌های مختلف، همواره یکی از مهمترین اهداف مدیریت شهری بوده و  از این منظر توجه به نقش کلیدی رفتارهای شهروندی در بهبود یا تخریب محیط‌ زیست و مشارکت حداکثری شهروندان در اولویت اقدامات فرهنگی و آموزشی این اداره کل قرار دارد.

وی با اشاره به نقش دبیران محیط زیست  به عنوان بازوان اجرایی فرهنگسازی و رابطین بین مجموعه مدیریت شهری و شهروندان اظهار داشت: معتقدم همپای روسای ادارات محیط زیست مناطق، همراهی شما دبیران در زمینه فرهنگسازی امری ضروری است و به شخصه قدردان تمامی زحمات شما بزرگواران در این عرصه هستم.
مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در ادامه تاکید کرد: باید با برنامه ریزی دقیق و مدون، بستر رشد فرهنگ محیط زیستی در جامعه را فراهم کنیم  و در عین حال اثربخشی اقدامات صورت گرفته و آموزش های ارایه شده را ارزیابی کرده و با احصاء نقاط ضعف و قوت برنامه های آموزشی و توانمندسازی صورت گرفته، ارتقاء شاخص‌های محیط زیستی کلانشهر تهران را رقم زنیم.

بنا براین گزارش در ادامه این نشست از ” فاطمه شاه کرم” دبیر محیط زیست منطقه ۱۰ به عنوان فعال ترین دبیر محیط زیست منطقه نیز تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا