درخواست شی جین پینگ از اتحادیه جوانان کمونیست برای بر عهده گرفتن مسئولیت خود

روز دوشنبه ۲۵ ژوئن، شی جین پینگ، دبیر کل کمیته مرکزی حزب کمونیست چین، از اتحادیه جوانان کمونیست خواست تا با عزم راسخ مسئولیتی که در این عصر جدید از سوی حزب کمونیست چین به آنان محول شده را به خوبی بر عهده بگیرند.

رئیس جمهور و رئیس کمیسیون نظامی مرکزی چین این سخنان را در دیدار با اعضای جدید کمیته مرکزی اتحادیه جوانان کمونیست چین بیان داشت.

او از اعضای جدید اتحادیه خواست که با بهره گیری کامل از توانایی های جوانان کشور، تعهد کامل خود به پیشبرد مدیرنیزاسیون چین را به نمایش بگذارند.

رئیس جمهور شی جین پینگ ضمن اشاره به مسئولیت جوانان در پیشبرد آرمان حزب و ملت، ابراز امیدواری کرد اتحادیه جوانان کمونیست برای پیوستن جوانان بیشتر به ساختن یک کشور قوی تر و شکوفایی ملت تحت رهبری حزب، تلاش بیشتری کند.

او گفت که از زمان برگزاری هجدهمین کنگره ملی حزب کمونیست چین در سال ۲۰۱۲ تا امروز، اتحادیه جوانان کمونیست با یک هدف و مأموریت روشن، سیمای نوینی از خود در میان جوانان کشور نشان داده است.

رئیس جمهور شی ادامه داد، در طول پنج سال گذشته اتحادیه جوانان کمونیست چین با بسیج اعضای خود و سایر جوانان کشور، نقشی فعال در انجام مسئولیت های بزرگ مانند خلق یک الگوی توسعه جدید، تقویت توسعه باکیفیت بالا، پیروزی در نبرد فقرزدایی و مقابله با همه گیری کووید ۱۹ داشته و شجاعت و تعهد عظیم جوانان چینی را در عصر جدید به نمایش گذاشته است.

او همچنین تأکید کرد که اتحادیه جوانان کمونیست چین باید فعالانه در جهت اجرای راهبردها و وظایف بزرگ ملی، بسیج جوانان در مسیر مدرنیزاسیون چین و تلاش برای قرار گرفتن در صف نخست پیش برود و مانند یک نیروی محرکه جدید در نوآوری علمی، احیای روستایی، توسعه سبز، خدمات اجتماعی و دفاع از مرزهای کشور عمل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا