برگزاری آیین تکریم و معارفه سرپرست روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵

معصومه حیدری پارسا، به عنوان سرپرست روابط عمومی باب الرضای«ع» پایتخت معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، طی حکمی از سوی محمد شیری، شهردار منطقه، معصومه حیدری پارسا جایگزین صدیقه محمدبیگی مدیر روابط عمومی این منطقه شد.
محمد شیری شهردار منطقه۱۵ در مراسم معارفه معصومه حیدری پارسا، سرپرست روابط عمومی جدید منطقه ضمن قدردانی از خدمات شایسته و موثر صدیقه محمدبیگی، گفت: «در چند ماه اخیر که توفیق همکاری با او را داشتیم، خواهر زحمت کش و پرتلاش‌مان این مسئولیت را کامل و بدون کاستی انجام داد.»
شیری در این مراسم که با حضور معاونان شهردار منطقه، رئیس دفتر شهردار و شهرداران نواحی برگزار شد با اشاره به سابقه و کارنامه حرفه ای حیدری پارسا افزود: با شناخت و سابقه کاری که از او دارم، به موفقیت بهتر از قبل حوزه روابط عمومی که از حوزه‌های مهم در روند ارتباط شهرداری با شهروندان منطقه به شمار می‌رود، بسیار امیدوارم.
از سوابق کاری معصومه حیدری پارسا می توان به مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۸، مدیر روابط عمومی اداره کل سلامت، مسئول رسانه معاونت امور اجتماعی و فرهنگی، خبرنگار رسمی روزنامه همشهری، مجری و‌ گویندگی رادیو اشاره کرد.
همچنین معصومه حیدری پارسا هم‌اکنون دانشجوی دکترای مدیریت رسانه است و کارشناسی ارشد خود را در رشته علوم ارتباطات اجتماعی نیز گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا